Kontakty

Jsme pobočným spolkem SH ČMS
>> www.dh.cz <<
Jsme registrovaní u OSH Nymburk
>> osh-nymburk.webnode.cz <<
logo100.jpg, 16kB logoSport.PNG, 19kB

KALENDÁŘ AKCÍ

>> Tabulka ke stažení zde <<


Datum Akce Kategorie Místo
2.3. Valná hromada všichni Písková Lhota
3.3. Okresní ples přihlášení Libice n/C
4.3 Závod ve výstupu na
věž
dorost Příbram
4.3. Liga CTIF ženy Hradec Králové
10.3 Soustředění CTIF starší, dorost Jablonec n/N
10.3. Odznaky odborností starší, mladší Poděbrady
17.3. ČHP - Ostrava starší, mladší Ostrava
18.3 Liga CTIF ženy Ostrava
24.-25.3. ČHP - Jablonec starší, mladší Jablonec n/N
27.3. Divadelní zájezd dospělí - přihlášení Praha
7.4. Jablonecká hala muži, ženy Jablonec n/N
7.4. od 10:00 Ukliďme svět, ukliďme česko!
8.4. Jablonecká hala dorost Jablonec n/N
14.4 Liga CTIF ženy Vlčnov
21.4. Východočeská
stovka
dorost, muži, ženy Pardubice
21.4. Výstup na věž -
kvalifikace na MČR
ženy, dorost Pardubice
28-29.4. Plamen štafety mladší, starší,
přípravka
Nymburk
1.5. Visegradský pohár -
výstup na věž
dorost, ženy Ostrava
5.5 Liga CTIF ženy Praha
5.5. Polabská liga všichni Bříství
6.5. Východočeská stovka +
ČP
dorost, muži, ženy Jaroměř
12.5. Všechlapské nasátí všichni Všechlapy
12.5. Výskup na věž -
kvalifikace na MČR
dorest, ženy Plzeň
12.5. Východočeská
stovka
dorost, muži, ženy Kvasiny
16.5. Květinový den - Liga
proti rakovině
starší, dorost P.Lhota, Pdy, Pečky
20.5 Požární sport,
Polabská liga
dorost, muži, ženy Nymburk
25.5. Výstup na věž -
kvalifikace na MČR
dorost, ženy Ostrava
26.-27.5. Plamen PÚ + PÚ CTIF mladší, starší,
přípravka
Sadská
26.5. Český pohár v běhu na
100m
dorost, muži, ženy Ostrava
27.5. Východočeská
stovka
dorost, muži, ženy Náchod
10.6. Dětský den všichni Písková Lhota
15.-16.6. Krajské kolo Plamen starší Vlašim
16.-17.6. Krajské kolo dorost dorost Vlašim
23.6. Polabská liga všichni Vestec
23-24.6. Krajské kolo
požárního sportu
muži, ženy Kladno
1.-3.7. MČR Plamen starší Plzeň
4.-5.7. MČR Dorost dorost Plzeň
14.7. Velenkiáda Velenka
15.7. Výstup na věž -
kvalifikace na MČR
dorost, ženy Brno
21.7-4.8 Tábor a LŠI Malé Svatoňovice
28.7. Český pohár v běhu na
100m
dorost, muži, ženy Bludov
11.8. Český pohár v běhu na
100m
dorost, muži, ženy Kamenec
18.8. Noční útoky muži, ženy Vestec
24.8.-26.8. MČR v požárním sportu muři, ženy, dorost
věže
Liberec
30.8-2.9 Vodácký prázdninový
pobyt
starší, dorost ???
8.9. Polabská liga +
šedesátky
všichni Písková Lhota
8.9 Liga CTIF ženy Velké Meziříčí
8.9. Východočeská
stovka
dorost, muži, ženy Choltice
9.9. Polabské stovkování všichni Písková Lhota
15.9. Polabská liga všichni Sloveč
22.9 MČR v CTIF ženy Dvůr Králové
29.9. Poslední sání muži, ženy Pňov
30.9. Východočeská
stovka
muži, ženy, dorost Skuteč
6.10. ZPV mladší, starší,
přípravka
Pňov
11.-14.10. 72 hodin
dobrovolnických prací
všichni Písková Lhota
10.-11.11 ČHP Praha - Habadová mladší, starší Praha
24.11 ČHP - Ostravsko -
beskydské šedesátky
mladší, starší Ostrava

Podpořili nás 2018:

Podpořili nás 2017:

Spolupracujeme: