LETNÍ TÁBOR MALÉ SVATOŇOVICE 2018

Více než čtyři desítky dětí vyrazily na přelomu července a srpna do Podkrkonoší užít si táborovou pohodu v duchu „Divoký západ“. Tábor organizovaný SDH Písková Lhota a SDH Radvanice provázelo po celé dva týdny krásné slunečné počasí, děti vyrazily na dva zajímavé výlety na Mlýn Dřevíček a do Farmaparku Muchomůrka a samozřejmě nechybělo žádané koupání. Tři dny strávily děti v přírodě. Pobyt „jen tak v lese“ se všem velmi líbil, modré pusy od borůvek byly roztomilé a projevená dětská radost byla odměnou pro všechny dobrovolníky a vedoucí, kteří se na organizaci tábora podíleli. Za SDH Písková Lhota děkuji zejména Terezce Novákové a Lucii Pohankové za skvěle připravených a zvládnutých 14 dnů. Všem dětem děkuji za příjemné společné chvíle a rodičům za prokázanou důvěru.

Monika Němečková, vedoucí kolektivu mladých hasičů