MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DOROSTU, SVITAVY 2019

Mistrovství České republiky v požárním sportu dorostu ve Svitavách pro ročník 2018 - 2019 je minulostí.
MÁME MISTRYNĚ REPUBLIKY! MÁME 1.VICEMISTRY REPUBLIKY!
Holky a kluci: náleží vám poklona a klobouček. Za tímto úspěchem stojí především TÝMOVÁ práce, ale i tolik potřebné sportovní ŠTĚSTÍ. Vaši soupeři předvedli skvělé výkony zejména v běžeckých disciplínách, určitě je na místě vyjádřit hold především štafetě dorostenek z Úněšova. Vy jste však dokázali, že cesta soudržnosti je správná cesta. Na startu MČR stály oba týmy v totožné sestavě z kola okresního i krajského. Bez posil z jiných okresů, bez zvučných jmen z reprezentace, se dvěma nováčky, benjamínkem Kačenkou a věkovým průměrem 15 a 16 let.
PÝCHA A UZNÁNÍ!
Dáváte tím motivaci podobně smýšlejícím týmům, ŽE TO JDE! Nejeli jste na mistrovství s přehnaně velkými ambicemi, provázela vás skromnost, s vědomím si toho, že vaše letošní sportovní příprava byla u většiny z vás zaměřená zejména na disciplíny CTIF. A možná, že právě ta pokora, klid, společná práce a kamarádský duch vás vynesly tak vysoko. Jste jediné SDH, které dokázalo vybojovat medaile v obou kolektivních disciplínách v obou kategoriích i v celkovém pořadí. Není co dodat!
DĚKUJEME!
A děkujeme všem, kdo vám v tom pomohli: trenérům, fanouškům, vašim rodičům, SDH Kluk za půjčení PS na nácvik, Vráťovi Černovskému a kamarádům z SDH Bludov za umožnění nácviku nástřiků, Martinovi Královi za dopravu materiálu, Obci Písková Lhota za finanční podporu a VŠEM OSTATNÍM, kdo mají jakýkoliv podíl na vašem úspěchu.
Užijte si to, odpočívejte a pak už hurá do MARTIGNY!
DĚKUJEME!

CELKOVÁ FOTOGALERIE MČR DOROSTU - SH ČMS