MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DOROSTU V POŽÁRNÍM SPORTU
Plzeň, 3.-5.7.2018

Mladé hasiče v Plzni vystřídali dorostenci a dorostenky.

Úvodní den mistrovství všichni absolvovali první dvě disciplíny (běh na 100 s překážkami, vědomostní test) a trénink požárních útoků.

Obě naše družstva si vedla skvěle. Děvčata vybojovala v běhu na 100 m, v součtu pěti nejlepších časů za družstvo, 2.místo a chlapci 7.místo. Na testech všichni naši závodníci zaznamenali bezchybný test a zapsali 1.místo.

V průběžném pořadí držela děvčata po prvním dnu mistrovství 2.příčku a chlapci 6.příčku.

Druhý den národního závodu patřil štafetám 4x100m a požárním útokům.

Radost nám udělala zejména děvčata, která si domů přivezla cenný bronz ze štafety 4x100 m. Naopak kluci zazářili především v individuální disciplíně běh na 100 m s překážkami, kde si osobní rekordy zapsala většina našich závodníků a výkon Tadeáše Meišnera stačil dokonce na první desítku.

V celkovém pořadí dorostenky skončily na 5.místě a dorostenci na 8.

Děkujeme všem našim závodníkům za reprezentaci, a jelikož oba týmy jsou velmi mladé, těšíme se na jejich výkony v dalších letech.