GLORIEN FEST

Byli jsme při tom

Evangelická církev v Poděbradech, již po několikáté organizuje Gloriet fest – multižánrový, zahradní a rodinný festival (http://gloriet.evangnet.cz/). Jedná se o společenskou akci jejíž výtěžek je určen na záchranu kulturní památky, klasicistního altánu Gloriet, vystavěného v roce 1820, ležícího v areálu Farního sboru Českobratrské církve evangelické.

Jelikož naše SDH Písková Lhota disponuje vybavením pro zajištění akcí většího formátu, rádi jsme vzhledem k charakteru této události vyhověli prosbě místního faráře Martina Féra a již druhým rokem se na slavnosti podílíme alespoň zapůjčením a montáží našeho velkoprostorového stanu pro zajištění komfortnějšího prostředí festivalu.

Děkuji touto cestou všem účastnícím se členům SDH Písková Lhota za pomoc při přípravě této události.

Jindřich Stýblo – velitel SDH Písková Lhota